Uczennice naszej szkoły odniosły sukces w gminnym konkursie leksykalno-gramatycznym z języka angielskiego:
Hanna Smoleńska zajęła I miejsce a Maja Rees II w kategorii klas 7-8, natomiast Anna Chałupka I miejsce w kategorii klas 3-4. Gratulujemy!
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że jesteś z niej zadowolony.