Od 1 października 2018 r. w gabinecie pielęgniarki będzie przeprowadzana fluoryzacja.
Uczniowie klas: I – VIII proszeni są o dostarczenie podpisanych szczoteczek do gabinetu pielęgniarskiego
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że jesteś z niej zadowolony.